Skontaktuj się z nami
Kenny

Numer telefonu : +86-13580461643

WhatsApp : +8613580461643

QC profilu

Bosket Industrial Limited dostarcza zarówno oryginalne części, jak i części zamienne OEM.

Trzymając się zasady "najpierw klient, jakość jako pierwsza", robimy następujące warunki:

1. Poziom jakości i wszelkie inne informacje o produkcie powinny być dokładne i dokładne. Mamy obowiązek poinformować naszych klientów, że zapytane produkty są oryginalnymi częściami lub częściami zamiennymi. Następnie zostaną dostarczone odpowiednie produkty na poziomie jakości.

2. Jeśli z powodu naszego błędu dostarczono niewłaściwy produkt, akceptujemy wymianę lub zwrot kosztów bezwarunkowo i ponosimy związane z tym koszty logistyczne.

3. Jeżeli towar został uszkodzony z winy firmy logistycznej, skontaktujemy się natychmiast z firmą logistyczną i przeprowadzimy reklamację. Dalsze informacje zwrotne i zalecenia zostaną dostarczone w jak najkrótszym czasie. (Firma logistyczna specyficzna dla klienta nie jest w tym przypadku zasięgiem)

4. W przypadku dostarczenia niewłaściwego produktu z powodu niewłaściwej informacji klienta, nie akceptujemy wymiany ani zwrotu pieniędzy.

5. specjalne warunki dotyczące oryginalnych części i części zamiennych

(1) W przypadku oryginalnych części:

Jeśli pojawiły się problemy z jakością, klienci muszą nas poinformować w ciągu 3 dni i dostarczyć raport oceny masy wykonany przez producenta oryginalnych części.

(2) W przypadku części zamiennych:

Zawsze oferujemy dwumiesięczną gwarancję po wysyłce (niektóre produkty specjalne mają różne terminy), z wyjątkiem tego, że zła dostawa lub uszkodzone towary są spowodowane przez osobę trzecią lub samych klientów. Po tym nastąpi profesjonalna obsługa posprzedażna i wsparcie techniczne.

 • BOSKET INDUSTRIAL LIMITED
  Standard:
  Numer:
  Data wydania:
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk:
  Wydane przez:
 • BOSKET INDUSTRIAL LIMITED
  Standard:
  Numer:
  Data wydania:
  Data wygaśnięcia:
  Zakres / piecyk:
  Wydane przez: